Užitečné odkazy

Soudy a řízení před soudem

InfoSoud – potřebujete-li zjistit stav Vašeho soudního řízení.

http://infosoud.justice.cz/InfoSoud/public/search.jsp

InfoJednání – potřebujete-li zjistit informace o nařízených soudních jednáních.

http://infojednani.justice.cz/InfoSoud/public/searchJednani.jsp

Seznam soudů – potřebujete-li kontakt na soud, zde najdete kontaktní údaje všech soudů v České republice.

http://portal.justice.cz/justice2/uvod/Soudy.aspx

Nemovitosti

Katastr nemovitostí – zjistěte online informace o nemovitosti, o kterou máte zájem. Naše kancelář disponuje rovněž dálkovým přístupem do katastru nemovitostí, z něhož Vám připravíme úplný výpis z katastru nemovitostí. Budete-li potřebovat připravit kupní smlouvu či využít advokátní úschovu peněz, rádi Vám tyto služby poskytneme.

http://nahlizenidokn.cuzk.cz/

Online formulář pro návrh na vklad práva do katastru nemovitostí – prostřednictvím tohoto formuláře lze online vyplnit a následně podat příslušnému katastrálnímu úřadu návrh na vklad práva do katastru nemovitostí. Budete-li mít s vyplňováním potíže nebo si nebudete jisti tím, jak vyplnit formulář na vklad práva, neváhejte se na nás obrátit.

http://nv.cuzk.cz/Web/Uvod.aspx 

Exekuce

Potřebujete zjistit, zda je Váš obchodní partner či jiná osoba v exekuci? Naše advokátní kancelář má zřízen dálkový přístup do registru exekucí vedeného Exekutorskou komorou ČR. Zde je možno zjistit, zda je na někoho nařízena exekuce, ale i pro jakou pohledávku a v jaké je výši. To je velmi užitečné při vymáhání Vašich pohledávek. Nemáte-li tento přístup zřízen, v naší advokátní kanceláři Vám z něj připravíme kompletní výpis a následně vybereme optimální způsob vymáhání Vaší pohledávky tak, aby Vaše uspokojení bylo co možná nejvyšší v co nejkratší době.

https://live.ceecr.cz/main.php 

Insolvenční rejstřík

Informace o tom, zda je Váš aktuální nebo potenciální dlužník, obchodní partner či jiná osoba nachází v insolvenčním řízení, mohou mít pro Vás zcela zásadní dopad. Zejména se to týká relativně krátkých lhůt pro přihlašování Vašich pohledávek, jejichž zmeškání nelze prominout a důsledky tak mohou být fatální. Pro naše klienty proto zajišťujeme službu automatizovaného hlídání insolvenčního rejstříku, pro niž jsme vybaveni zcela unikátním softwarem. Podle naší dohody Vás tak budeme informovat o tom, že insolvenční řízení ve věci konkrétní osoby bylo zahájeno, popřípadě o tom, jak se vyvíjí, a o dalších krocích, které je poté nutno učinit, a to buď emailem, telefonicky nebo prostřednictvím SMS. To vše již v den, kdy se sledovaná událost v insolvenčním rejstříku objeví. S námi tak budete mít své dlužníky pod kontrolou a žádné lhůty Vám již neutečou.

https://isir.justice.cz/isir/common/index.do

Podnikání

ARES – registr ekonomických subjektů. Zde je možno podle IČ, jména či názvu vyhledat všechny ekonomické subjekty registrované v České republice. Registr rovněž umožňuje vyhledání informací o nespolehlivém plátci DPH. Informace, které se zde nacházejí, jsou bez historie hledaného subjektu.

http://wwwinfo.mfcr.cz/ares/ares.html.cz

Živnostenský rejstřík – umožňuje vyhledání konkrétního podnikatelského subjektu se zobrazením jeho údajů o vykonávaných činnostech, provozovnách a sídle, a to včetně údajů z historie.

http://www.rzp.cz/

Obchodní rejstřík – obsahuje informace o všech osobách zapsaných do obchodního rejstříku, včetně údajů o případné likvidaci či insolvenčním řízení. Informace lze vyhledávat také podle fyzických osob, které jsou společníky či statutárními orgány ve společnostech. Součástí obchodního rejstříku je rovněž sbírka listin v digitalizované podobě, kde je možno najít zejména informace o účetních závěrkách, zakladatelské dokumenty, notářské zápisy či změny společenských smluv.

https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-$firma

Ochranné známky, průmyslové a užitné vzory, patenty – na stránkách Úřadu průmyslového vlastnictví lze provést relativně snadnou a rychlou rešrši, zda Vámi zamýšlený produkt, jeho název, vyobrazení či konkrétní provedení je či není na území ČR nebo Evropské unie již chráněn, a zda je tedy možno jej bez obav uvést na trh. Je-li pro Vás provedené této rešerše komplikované, nebo si nejste jisti výsledkem, neváhejte se na nás obrátit. Pomůžeme Vám s provedením rešerše, výsledek společně probereme a najdeme pro Vás vhodné řešení, tak aby byla zachována a do budoucna chráněna Vaše práva a současně nedošlo k porušení již chráněných práv.

http://upv.cz/cs/sluzby-uradu/databaze-on-line.html

 

Potřebujete poradit? Obraťte se na nás.

Položky označené * jsou povinné.

Zavoláme Vám

Zadejte Vaše telefonní číslo a my se Vám obratem ozveme.

Kontaktní údaje

Advokátní kancelář

Luštík & Luštíková

Střelecká 574/13, 500 02 Hradec Králové

 +420 774 130 081, +420 731 624 277
recepce@hkadvokati.cz

 

 

 

© 2015, HK-Advokati.cz
Webové stránky vytvořilo www.eStudio.czWebdesign & SEO | Postaveno na Reflex CMS